wydawnictwa polskie, Jakubowski Włodzimierz – Ordery i medale Rosji, Toruń 1993, ISBN 83-85263-..

Cena wylicytowana: 14 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 20:08:00
340398
Opis: wydawnictwa polskie, Jakubowski Włodzimierz – Ordery i medale Rosji, Toruń 1993, ISBN 83-85263-45-4
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 213 str, format ok. B5, książka wraz z ilustracjami, oprawa kartonowa, lekko podniszczona

Cena końcowa: 14 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 80

1)  14 zł
2)  12 zł