Niemcy, liczman, XVIII w.

Niemcy, liczman, XVIII w.

Niemcy, liczman, XVIII w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 22:10:20
338505
Opis: Niemcy, liczman, XVIII w., Aw: Popiersie władcy w prawo, LUD XVI D G FR ET NA REX, Rw: Cztery ukoronowane tarcze herbowe ułożone na kształt krzyża, pomiędzy nimi ozdobniki, w centrum słońce, IOHANN IACOB DIETZEL RECHEN PFENING
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 23.1 mm, 0.99 g, niewielkie wyszczerbienie i pęknięcie krążka, ale bardzo ładne
Literatura: Drożdż 1156

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 177

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  36 zł