Polska, trzykrucierzówka, 1616

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:36:40
338455
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trzykrucierzówka, 1616, Kraków, z herbem Awdaniec na rewersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: resztki blasku, ciemna patyna, wyszczerbienie na obrzeżu
Literatura: Kop. 888 (R1), Kopicki (ZIIIW) 404

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 467

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  280 zł
6)  270 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  240 zł
10)  230 zł
11)  200 zł
12)  195 zł
13)  185 zł
14)  175 zł
15)  160 zł
16)  155 zł