wydawnictwa polskie, Grandowski Marcin – Wspólne Mennictwo trzech braci, Warszawa 2019, ISBN 97..

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:01:40
338585
Opis: wydawnictwa polskie, Grandowski Marcin – Wspólne Mennictwo trzech braci, Warszawa 2019, ISBN 9788395096563
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 759 stron formatu A4, twarda oprawa, nakład tylko 200 sztuk, egzemplarz nr 68, dodatkowo dedykacja od autora dla Danuty Miehle, niezwykle szczegółowy katalog mennictwa Jerzego III, Ludwika IV i Krystiana oparty na szerokiej kwerendzie po zbiorach prywatnych i publicznych, każda z wydzielonych odmian z fotografią i szczególowym opisem, dodatkowo oceny rzadkości zarówno dla odmian jak i dla roczników

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 315

1)  620 zł
2)  600 zł