Polska, plakieta z Matką Bożą Karmiącą

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 22:13:40
338286
Opis: Polska - XX w., plakieta z Matką Bożą Karmiącą, Matka Boża Karmiąca, na stronie odwrotnej nabite J.SOPYŁO i znak producenta
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk srebrzony, 140.4 mm, 180.90 g, ubytki srebrzenia

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 138

1)  125 zł
2)  120 zł