Niemcy, talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:35:00
338322
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm I (1861–1888), talar koronacyjny (Vereinstaler), 1861, Berlin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AKS 116, Davenport 778, Thun 265

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 142

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  145 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  125 zł
9)  105 zł
10)  95 zł
11)  90 zł
12)  85 zł
13)  80 zł
14)  75 zł