Abbasydzi, dirham

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Abbasydzi, dirham

Abbasydzi, dirham

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 20:46:20
338064
Opis: Abbasydzi - Kalifowie Bagdadu - Al Muqtadir 295–320 AH (908–932), dirham
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.4 mm, 2.90 g, patyna, czyszczony
Literatura: Album 246

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 112

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  65 zł
4)  60 zł