Niemcy, 75 lat firmy Carl Deilmann Bergbau, 1963 F

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 10-01-2022 18:00
Zakończenie: 20-01-2022 22:22:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:22:00
337900
Opis: Niemcy - Niemiecka Republika Federalna (1948–), 75 lat firmy Carl Deilmann Bergbau, 1963 F, Stuttgart, Aw: Głowa w lewo, niżej C. Delimann, 75 JAHRE C. DEILMANN BERGBAU DORTMUND - BENTHEIM, Rw: skrzyżowane młoty, po bokach 1888 - 1963, DER BERGMANN MUSS VIEL WAGEN - JETZT WIE IN ALTEN TAGEN
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 40.5 mm, 36.19 g, patyna

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 104