Polska, 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 22:38:20
336735
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966, Warszawa, Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole sygnatura W.KOWALIK, wkoło TYSIĄC LAT MONETY POLSKIEJ * 966-1966 *, Rw: Sześciokąt podzielony na 4 pola, w których: Orzeł piastowski, denar Mieszka, moneta 1 złotowa i współczesne godło Polski, z prawej sygnatura W.KOWALIK, wokoło NUMIZMATYCY POLSCY P.T.A, medal projektu Wacława Kowalika
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 70.1 mm, 129.66 g
Literatura: MMP 64/123, Paszkowycz 10/64

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 316

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  240 zł
6)  200 zł
7)  115 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  75 zł
11)  70 zł
12)  65 zł
13)  60 zł