Polska, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, 1931–1963

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 22:34:40
336727
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, ryngraf z Matką Boską Ostrobramską, 1931–1963, Warszawa, Tarcza, na której Matka Boska Ostrobramska, na stronie odwrotnej punca srebra i imiennik V
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 40.7 x 49.1 mm, 10.72 g, łańcuszek przywiązany do jednego z mocowań, rysy

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 259

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  32 zł