Polska, szóstak, 1666 TLB

Polska, szóstak, 1666 TLB

Polska, szóstak, 1666 TLB

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 21:04:00
336369
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety litewskie, szóstak, 1666 TLB, Wilno, kropki bo bokach nominału, IOA CASI na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Ivanauskas 7JK15-2, Kop. 3623 (R1)

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 428

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  580 zł
4)  410 zł
5)  350 zł
6)  290 zł
7)  250 zł
8)  220 zł
9)  210 zł
10)  200 zł
11)  195 zł
12)  185 zł
13)  180 zł