wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN ..

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 30-12-2021 20:00:40
336515
Opis: wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN 9788393531806
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 119 stron formatu A5, oprawa twarda, nakład 300 sztuk, egzemplarz z autografem autora, szczegółowe opracowanie dotyczące produkcji banknotów i ich odmian, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 457

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  400 zł
4)  390 zł
5)  370 zł
6)  350 zł
7)  250 zł
8)  240 zł
9)  220 zł
10)  200 zł
11)  100 zł
12)  90 zł