San Marino, 20 lirów, 1932 R

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
San Marino, 20 lirów, 1932 R

San Marino, 20 lirów, 1932 R

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 22:04:00
336043
Opis: San Marino, 20 lirów, 1932 R, Rzym
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Davenport 303, Pagani 343

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 184

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł
4)  210 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  125 zł
8)  120 zł