Rosja, 3 kopiejki, 1914 СПБ

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rosja, 3 kopiejki, 1914 СПБ

Rosja, 3 kopiejki, 1914 СПБ

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 21:58:40
336196
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 3 kopiejki, 1914 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękny egzemplarz
Literatura: Bitkin 227, Brekke 91, Kazakov 468

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 188

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  65 zł
6)  50 zł
7)  38 zł
8)  36 zł