Republika Południowej Afryki, 5 szylingów, 1952

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 21:55:20
336230
Opis: Republika Południowej Afryki - Jerzy VI (1936–1952), 5 szylingów, 1952, Pretoria, 300. rocznica założenia Kapsztadu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, 28.39 g, patyna
Literatura: KM 41

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 101

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  48 zł
6)  44 zł
7)  36 zł