Luksemburg, 3 sole, 1790 H

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Luksemburg, 3 sole, 1790 H

Luksemburg, 3 sole, 1790 H

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 21:40:40
336099
Opis: Luksemburg, 3 sole, 1790 H, Günzburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 832, patyna
Literatura: KM 16

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 114

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  105 zł
4)  75 zł
5)  48 zł
6)  30 zł
7)  28 zł
8)  24 zł