Polska, denar, 1555

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, denar, 1555

Polska, denar, 1555

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 23-12-2021 20:22:00
335919
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Elbląg, denar, 1555, Elbląg
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: CNCE 232 (R4), Pfau 208, Slg. Mareinburg 9294, Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 182

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  145 zł
5)  135 zł