Austria, talar, 1825 A

Austria, talar, 1825 A

Austria, talar, 1825 A

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 21:37:20
335384
Opis: Austria - Franciszek II (1792–1835) - emisje po ustanowieniu cesarstwa, talar, 1825 A, Wiedeń
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.62 g, moneta wyczyszczona, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Davenport 9, Herinek 343

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 211

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  180 zł
6)  170 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  125 zł
10)  120 zł
11)  115 zł
12)  110 zł
13)  105 zł
14)  100 zł
15)  95 zł