Dewocjonalia, Krzyż, IX–XII w.

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 22:37:00
334388
Opis: Dewocjonalia, Krzyż, IX–XII w., wisior w kształcie okręgu w którym krzyż z przekrzyżowanymi ramionami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: braz lany, 26.3 mm, 2.64 g, niewielkie pęknięcie na okręgu

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 244

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  30 zł
8)  28 zł
9)  26 zł
10)  24 zł