Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 02-12-2021 21:37:00
334649
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1596, Wschowa, na rewersie po bokach herbu Lewart litery I-F, końcówka POLONIAE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony
Literatura: Iger W.96.1.c

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 212

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  60 zł