Polska, zestaw 2 medali, 1999
Zakończenie: 14-10-2021 21:24:20
Polska, zestaw 2 medali, 1999
325382
Opis: | Polska - III RP po 1989, zestaw 2 medali, 1999, w skład zestawu wchodzi medal z Matką Boską Licheńską (35.6 mm, 17.45 g) oraz z Bazyliką Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach (35.6 mm, 17.17 g) |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | mosiądz złocony, razem 2 sztuki |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 96