Polska, dwudenar, 1569

Polska, dwudenar, 1569

Polska, dwudenar, 1569

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:36:00
330721
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, dwudenar, 1569, Wilno
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 3SA3-2, Kop. 3230, Kurp. (1506-73) 658 (R)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 211

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  44 zł
7)  40 zł