Polska, półgrosz, 1510

Polska, półgrosz, 1510

Polska, półgrosz, 1510

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 30-09-2021 20:32:40
330723
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety litewskie, półgrosz, 1510, Wilno, dwukropki na końcu legendy awersu i rewersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas 1S34-3 (RR), Kop. 3132

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 159

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  44 zł
6)  40 zł