Niemcy, medal na pamiątkę wolny prusko-austriackiej, 1866

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:31:40
329613
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm I (1861–1888), medal na pamiątkę wolny prusko-austriackiej, 1866, Aw: Głowa władcy w prawo, wokół nazwiska premiera, ministra wojny i generałów, na dole sygnatura W. KULLRICH F., Rw: Wiktoria z wieńcem laurowym i gałązką palmową, niżej 1866, na dole sygnatura W. KULLRICH F.
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 85.1 mm, 298.16 g, liczne uderzenia obrzeża
Literatura: Slg. Marienburg 4417 (tam w srebrze)

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 82

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł