Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 20:57:20
325232
Opis: Polska - Gdańsk w oblężeniu (1577), grosz, 1577, Gdańsk, odmiana bez znaku Kawka nad głową Chrystusa (moneta bita pod zarządem mennicy K. Goebla), na awersie głowa przerywa wewnętrzną obwódkę
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: CNG 104, Kop. 7388 (R3), Tyszkiewicz 2.50 mk

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 620

1)  1 800 zł
2)  1 750 zł
3)  1 700 zł
4)  1 700 zł
5)  1 600 zł
6)  1 500 zł
7)  1 200 zł
8)  1 050 zł
9)  1 000 zł
10)  980 zł
11)  960 zł
12)  940 zł
13)  920 zł
14)  880 zł
15)  860 zł
16)  840 zł
17)  820 zł
18)  800 zł
19)  700 zł
20)  660 zł
21)  600 zł