Polska, odznaka Organizacji Wielkiej Polski "Mieczyk Chrobrego"

Polska, odznaka Organizacji Wielkiej Polski

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:39:20
329023
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka Organizacji Wielkiej Polski "Mieczyk Chrobrego", Miecz, na którym wstęga z literami OWP, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, emalia, 12.3 x 31.1 mm, 2.98 g, wykruszenia emalii

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 1098

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  155 zł
4)  135 zł
5)  65 zł
6)  55 zł
7)  22 zł