Polska, medalik, 1861

Polska, medalik, 1861

Polska, medalik, 1861

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:36:20
329025
Opis: Polska, medalik, 1861, Matka Boska Częstochowska, niżej korona cierniowa i dwie gałązki palmowe, M. B. KRO: POL: BRON NAS - D. 25–27 LU: I. 8 KWIE: 1861, na stronie odwrotnej pod złamanym krzyżem Orzeł z krzyżem i gałązką palmową, OJCZE RATUJ! - BOŻE BŁOGO - SŁAW POLSKĘ!
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 16.5 x 22.9 mm, 1.95 g, patyna
Literatura: H-Cz. 3848, Rewoliński 1399 (R)

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 318

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  620 zł
4)  36 zł
5)  32 zł
6)  30 zł