Polska, odznaka Stowarzyszenia Dzieci Maryi

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:36:00
329018
Opis: Polska, odznaka Stowarzyszenia Dzieci Maryi, Litera M na której belka z krzyżem, niżej dwa gorejące serca, STOWARZYSZENIE DZIECI MARYI - Ś. W. P. IX, na stronie odwrotnej Matka Boska, O MARYO BEZ GRZECHU POCZĘTA, MÓDL SIĘ ZA NAMI / KTÓRZY SIĘ DO - CIEBIE UCIEKAMY / • 1830 •
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 24.0 mm, 4.58 g

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 133

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  60 zł