Dewocjonalia, medalik religijny
Zakończenie: 26-08-2021 22:35:20
329024
Opis: | Dewocjonalia, medalik religijny, Matka Boska z Dzieciątkiem, na dole sygnatura SW, S. MARIA - DE - PERP. SUCCURSU, na stronie odwrotnej św. Alfons, S. ALPHONSE M. - ORA PRO NOBIS |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 30.1 mm, 9.57 g |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 58