Niemcy, medal chrzcielny, XVIII w.

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:34:20
327441
Opis: Niemcy, medal chrzcielny, XVIII w., Aw: Trzy drzewa laurowe rosnące w donicach (jedno starsze i dwa młode), WOL DEM DER FREVD AN SEINEN KINDERN / ER - LEBT, w odcinku DAS HILF HERR / IESV; Rw: Tablica z inskypcją DV / SOLT / DEINEN / VATTER / UND / DEINE / MVTTER / EHREN - AUF / DAS / DIRS / WOHL / GEHE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 21.7 mm, 2.74 g, patyna, bardzo ładny

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 172

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  130 zł