Niemcy, medal chrzcielny, XVIII w.
Zakończenie: 26-08-2021 22:34:20
327441
Opis: | Niemcy, medal chrzcielny, XVIII w., Aw: Trzy drzewa laurowe rosnące w donicach (jedno starsze i dwa młode), WOL DEM DER FREVD AN SEINEN KINDERN / ER - LEBT, w odcinku DAS HILF HERR / IESV; Rw: Tablica z inskypcją DV / SOLT / DEINEN / VATTER / UND / DEINE / MVTTER / EHREN - AUF / DAS / DIRS / WOHL / GEHE |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 21.7 mm, 2.74 g, patyna, bardzo ładny |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 172