Cesarstwo Niemieckie, lot 3 x 1 marka, 1907 A (Berlin), 1911 A (Berlin), 1914 E

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 22:27:40
329274
Opis: Cesarstwo Niemieckie, lot 3 x 1 marka, 1907 A (Berlin), 1911 A (Berlin), 1914 E
Stan zachowania: I/II+,
Dodatkowe informacje: srebro, razem 3 sztuki, patyna
Literatura: Jaeger 17

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 130

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  40 zł