Niemcy, naśladownictwo denara krzyżowego, X/XI w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 21:18:40
327475
Opis: Niemcy, naśladownictwo denara krzyżowego, X/XI w., Aw: Krzyż, pseudolegenda, Rw: Nieczytelny (postać?)
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.9 mm, 0.89 g, gięty, miejscowy zielony osad

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 120

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  26 zł
7)  24 zł
8)  22 zł