Niemcy, naśladownictwo denara, 1002–1024

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 21:16:20
328226
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.0 mm, 1.14 g, patyna
Literatura: Dbg 1626

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 62

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł