Persja, drachma, 13 rok panowania

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 26-08-2021 21:10:20
328263
Opis: Persja - Sasanidzi - Khusro II Parwiz (590–628), drachma, 13 rok panowania, mennica WH (Veh-Ardashir)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 32.7 mm, 4.09 g, patyna

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 136

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  85 zł