Polska, medal na pamiątkę chrztu, 1858

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:36:20
328619
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę chrztu, 1858, Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, z lewej drzewa palmowe, Rw: U góry napis NA PAMIĄTKĘ CHRZTU, poniżej inskrypcja 16 LISTOPADA 1858 DAMIANIE KORDULI, ALEKSANDRZE ŁANCUCKIEJ URO; 22 PAŹDZIERNIKA OD PIOTRA ADAMCZYKA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 43.4 mm, 24.54 g, na obrzeżu punce srebra, ciemna patyna, ładnie zachowany

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 193

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  230 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  100 zł
8)  90 zł