Polska, Odznaka Wzorowego Żołnierza wz. 1953, 1953–1958

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:32:20
327998
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Wzorowego Żołnierza wz. 1953, 1953–1958, Warszawa, Tarcza na której Orzeł, wyżej WZOROWY / ŻOŁNIERZ, na dole połowa koła zębatego, z którego wyrastają dwa kłosy zboża, na stronie odwrotnej nabita litera C, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, emalia, aluminium, 28.7 x 40.8 mm, 15.61 g
Literatura: Wełna Odznaki 190

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 295

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  320 zł
4)  165 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  95 zł
8)  90 zł
9)  50 zł
10)  34 zł
11)  34 zł
12)  30 zł
13)  26 zł