Francja, medal - 5 sols, 1792

Francja, medal - 5 sols, 1792

Francja, medal - 5 sols, 1792

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 12-08-2021 22:04:20
328378
Opis: Francja - Rządy Konstytuanty i Konwentu (1789–1793), medal - 5 sols, 1792, Aw: Żołnierze przysięgający wierność Francji wyciągając ręce ku Konstytucji, u dołu w odcinku 14 JUILLET. 1790, po bokach napis VIVRE LIBRES OU MOURIR, Rw: Poziomy napis MÉDAILLE DE CONFIANCE DE CSL de CINQ-SOLS EN ASSIGNATS DE 50 ET AU DESSUS / L'an IV DE LA LIBERTÉ oraz napis w otoku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 39.8 mm, 27.61 g, patyna, niewielkie uderzenia przy krawędzi

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 138

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  46 zł