Rosja, zestaw 3 x 1/2 kopiejki

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 22:28:40
327072
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), zestaw 3 x 1/2 kopiejki, w skład zestawu wchodzą roczniki 1897, 1898, 1899
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, patyna, razem 3 sztuki
Literatura: Bitkin 293, 294, 307

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 87

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  26 zł