Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 08-07-2021 20:56:00
326886
Opis: Celtowie Wschodni, tetradrachma typu Sattelkopfpferd, II–I w. pne, Aw: Stylizowana głowa Zeusa w prawo, Rw: Stylizowany jeździec na koniu w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.7 mm, 7.46 g
Literatura: Slg Lanz 639

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 403

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  380 zł
4)  370 zł
5)  360 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  220 zł
11)  200 zł
12)  190 zł
13)  185 zł
14)  180 zł