Zakończenie: 24-06-2021 20:00 ÷ 22:50
Niemcy, zestaw: 6 x 3 marki
320742
w zestawie roczniki: 2 x 1909, 3 x 1910, 1 x 1912 | II/III |
360 zł szac. 300 zł 128 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, grosz, 1736
325426
| III |
22 zł szac. 30 zł 100 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, 28 stüberów, bez daty
326083
z imieniem Ferdynanda II, z odwróconymi N w legendach | III- |
70 zł szac. 100 zł 107 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1863
325920
| I- |
1 850 zł szac. 1 000 zł 319 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK
326227
| II |
360 zł szac. 250 zł 216 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1806 TS
325913
pod popiersiem sygnowany T.S. (Theodor Stockmar) | II+ |
3 600 zł szac. 6 000 zł 154 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1794
325911
Aw: Popiersie arcybiskupa w prawo, FRID CAR IOS D GA E MO... | I-/II+ |
— start 2 700 zł 129 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1545
325912
Aw: Nad tarczą herbową hełm z klejnotem i labrami, KARL W... | II |
— start 3 900 zł 120 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1765
325918
Aw: Głowa władcy w lewo, WILHELMUS I DEI GRAT C REG IN SC... | II |
960 zł szac. 1 500 zł 128 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1837
325919
odmiana z literą W pod głową władcy | II+ |
700 zł szac. 750 zł 163 wyświetleń |
5 | zakończona |