Zakończenie: 24-06-2021 20:00 ÷ 22:50
Polska, medal na pamiątkę chrztu
325455
Aw: Chrystus (?) siedzący na pniu, przy nim dwójka dzieci... | III+ |
620 zł szac. 150 zł 598 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę chrztu, I poł. XIX w.
325456
Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącem... | III+ |
250 zł szac. 120 zł 204 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal z Michałem Korybutem Wiśniowieckim - późniejszy odlew, XIX w.
325908
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura I.I.REICHEL... | III |
230 zł szac. 60 zł 186 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal z Władysławem IV - późniejszy odlew, XIX w.
325907
Aw: Popiersie władcy w lewo, w zbroi i kapeluszu, niżej s... | III/III- |
160 zł szac. 60 zł 150 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z Bolesławem Chrobrym - późniejszy odlew, XIX w.
325906
Aw: Popiersie władcy w koronie, w prawo, BOLESLAUS DICTUS... | III |
150 zł szac. 60 zł 199 wyświetleń |
5 | zakończona |