Zakończenie: 24-06-2021 20:00 ÷ 22:50
Polska, medal z Michałem Korybutem Wiśniowieckim - późniejszy odlew, XIX w.
325908
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura I.I.REICHEL... | III |
230 zł szac. 60 zł 186 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, liczman (Rechenpfenig), 1622 (jako chronogram)
326232
Aw: Gryf w lewo, z głową zwróconą za siebie, stojący na k... | III |
50 zł szac. 80 zł 205 wyświetleń |
2 | zakończona |