Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 2003 S
Zakończenie: 24-06-2021 22:32:00
325595
Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 2003 S, San Francisco, typ Kennedy |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby "900", wybite stemplami lustrzanymi, z efektem CAMEO, miejscowa patyna, pięknie zachowana moneta |
Literatura: | KM A202c |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 66