Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1876
Cena wylicytowana: 155 zł
325579
Opis: |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1876, Filadelfia, typ Liberty Seated |
Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro próby "900", miejscowa patyna |
KM A99 |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 118
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 120 zł
4) 110 zł
5) 85 zł
6) 80 zł
7) 75 zł
min |