Śląsk, 1/2 talara, 1751 B
Zakończenie: 24-06-2021 22:14:40
Śląsk, 1/2 talara, 1751 B
325917
Opis: | Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk II (1740–1786), 1/2 talara, 1751 B, Wrocław, Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda, Rw: Orzeł pruski na trofeach wojennych, legenda |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 10.80 g, wada blachy, patyna |
Literatura: | Olding 30, Schrötter 191 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 102