Polska, dwudenar, 1570
Zakończenie: 24-06-2021 21:34:00
Polska, dwudenar, 1570
325894
Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, dwudenar, 1570, Wilno, ogon konia ostro zagięty w dół, duża data |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | wyraźne wyszczerbienie, ale ładnie zachowana moneta, patyna |
Literatura: | Cesnulis-Ivanauskas 3SA5-2, Kop. 3231 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 110