Pomorze Zachodnie, brakteat, XIII/XIV w.
Zakończenie: 24-06-2021 21:19:00
325988
Opis: | Pomorze Zachodnie - Dymin- miasto, brakteat, XIII/XIV w., Korona, z której środkowego fleurona wyrasta lilia, promienie na wale |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 15.3 mm, 0.18 g, niewielki prześwit na wale |
Literatura: | Dbg-P. 103 (?), Kop. 4746 (R6) (?) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 173