Cesarstwo Rzymskie, follis, 305-306
Zakończenie: 24-06-2021 21:13:40
326216
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz I Chlorus (305–306), follis, 305-306, Cyzicus, Aw: Głowa władcy w prawo, IMP C FL VAL CONSTANTIVS P F AVG, Rw: Stojący w lewo Genius, trzymający paterę i róg obfitości, GENIO POPVLI ROMANI, w odcinku KS |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 9.01 g, zielona patyna, pozostałosci srebrzenia |
Literatura: | RIC 21a |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 155