Bojowie, 1/8 statera typu Muschel, ok. II-I w. pne
Cena wylicytowana: 760 zł
326225
Opis: |
Bojowie, 1/8 statera typu Muschel, ok. II-I w. pne, Aw: Wypukła powierzchnia. Rw: Łuk z promieniami, poniżej 3 kropki |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
złoto niskiej próby, 7.2 mm, 0.80 g |
Slg. Lanz 57, Paulsen tabl. 24 |
Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 339
1) 760 zł
2) 740 zł
3) 700 zł
4) 400 zł
min |