Wielkopolska, bon na 20 marek, 30.03.1920

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 21:06:00
326263
Opis: Wielkopolska - Bydgoszcz - Magistrat Miasta, bon na 20 marek, 30.03.1920, numeracja 134794
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mikroskopijne ubytki farby drukarskiej, ale pięknie zachowane
Literatura: Podczaski P-009.G.2.b

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 189

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  105 zł
4)  55 zł
5)  36 zł